Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Kdo jsem?

18. ledna 2011 v 19:12 | Fanta Light |  Já a blog
Kdo jsem? ...

Velice zajímavá otázka. Já sama na ni hledám kolikrát odpověď. Pro vás stačí, kyž se představím jako Fanta Light. Je to přezdívka, skutečné jméno a vše, co by mě něčím způsobem HODNĚ charakterizovalo si nechám pro sebe. Nestojím o bandu čuilů, co sem budou líst jen proto, aby si z článků u kafe, piva, ve škole... dělali děsnou srandu Ani nestojím o to, aby mi děkovali za to, že jsem jim udělala "úkol" v podobě čtenářského deníku. Takže pokud mě chcete oslovovat, říkejte mi Fanto, Fanta Light, Fa, jak chcete.

K blogovému světu jsem se dostala jako čerstvá sedumnáctka. Tenkráte jsem byla naivní, věřící človíček s platonickou láskou k jisté filmové a knižní postavě, co dělal šílené pubertácké věci. No netvrdím, že je stále nedělám, ale jako bych za poslední půlrok značně změnila život. Možná i dospěla? Nevím. Každopádně omezování smajlíků, podepisování celým jménem a trochu jinačí články než jsem psala o tom zřejmě vypovídají. Takže v sedumnácti můj první blog. Popelnice, jak jsem mu říkala, neboť tam mělo být všeš, co se mi jednou v životě bude hodit. Z celého tomo mišmaše jsem čtenářský deník přesunula sem. Rok a půl ho mám nastarosti a stále se na něj ráda vracím.

O sobě bych jen řekla, že jsem neuvěřitelně důvěřivá a nenormální. Kolikrát si říkám, že se takto holka přece nechová a přeci to tak udělám. Protože .. protože to jsem já. Trhlá holka, co si líp rozumí s klukama než s nejlepší kamarádkou. Holka, co snad pořádně nikdy nevyroste a touží si splnit nejrůznější sny.

Vítejte na mém blogu

Fanta Light
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šotek..XD Šotek..XD | Web | 12. ledna 2012 v 18:56 | Reagovat

páni ty máš ale dlouhé články..XD
Filmy:Let´s dance a Titanik jsou super..XD hudbu posloucám trochu jinou..ale podle popisu mi přídeš milá..XD

PS: Good blog..XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.