Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Kuřáci/Nekuřáci

17. března 2011 v 18:01 | Fanta Light |  Výplody mé mysli na TT
Nechci na tento článek psát něco ve smyslu, že kouří každý, a že proti tomu nelze nic namítat ani nic stejného jako desítky článků, jak kouření škodí. Chci to chytnout za jinek konec a tím je rozdělení kuřáků/nekuřáků. Upozorňuji, že to je pouze můj názor a jestli si myslíte něco jiného, tak prosím bez urážek, hezky v klidu napsat do komentářů. Díky.
Začněme tím zdravím.

1. Zatvrzelí nekuřáci
Do téhle skupiny bych zařadila ty, co nekouří a celé tohle téma je pro ně tabu. Nesnáší nekuřáky, mají na ně kecy typu, že si ničí zdraví, je to hnus a smrdí. Sem by patřila jedna moje bývalá spolužačka. Tyhle lidi by prostě nevydrželi mojí cestu do školy, kde kouří snad každý třetí.

2. Nekuřáci
Nekouří, ale klidně jdou spolu s někým, kdo kouří. Často v takových případech však nesmí vítr vát směrem k němu, neboť mu kouř vadí. Sem bych se zařadila já. Nekouřím, a přestože jsem to sice jednou zkusila, nijak mě to neláká, ale ani neodpuzuje. Je mi jedno, jestli ten, na kom mi záleží, kouří a jak často. Jen na mě nesmí jít ten kouř…

3. Nekuřáčtí kuřáci
Zapálí si párkrát cigaretu do roka. Ale může i někdy několikrát během měsíce a pak opět 5 roků bez jediného zapálení. Život zvládají v naprosté pohodě bez nich a nejsou na této droze nikterak závislí.

4. Kuřáci
Sem patří hlavně ti, co podle mě kouří, aby se vyrovnaly vrstevníků. Parta kouří a vy byste nebyli in, pokud byste to také nedělali… Z občasného zapálení se stává denní rituál před školou. Ale závislost také začíná. Říkáte si: "Kouřím JEN někdy… Můžu klidně hned přestat. Ale nechci." Nechci, nebo nemůžu?

5. Závisláci
Zde již jde jen o cigarety, cigarety a jak sehnat peníze na cigarety. Bez nich jste ztracení. Již ani neříkáte o nějakém přestání. Jste schopní vykouřit krabičku cigaret za den a bohužel je to na vás nejen vidět, ale i cítit… Opravdu je to, to co chcete? Zde se ale vážně mělo něco dělat… Víte, na kolik vás to může měsíčně vyjít???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 17. března 2011 v 18:08 | Reagovat

Tvoj článok sa mi páči . :D A tie skupiny sú super.. Len by som vytvorila jednu extra pre mňa - abstinujúca fajčiarka, ktorá miluje cigaretový dym . :D Články, ako nefajčiari nenávidia fajčiarov mi už dosť lezú dobe krkom...

2 Džafina Džafina | Web | 17. března 2011 v 18:39 | Reagovat

Asi bych se zařadila do třetí skupiny :)
Rozdělení je to pěkné a nemůžu nesouhlasit.

PS: na "yuripovidky" doporučuji nereagovat, píše všude tyhle komentáře aby si zvýšila návštěvnost

3 Lili Lili | Web | 17. března 2011 v 18:45 | Reagovat

[Smazaný komentář] Tvl zase. ty to píšeš na každej blog, kde je téma týdne. To je fakt neuvěřitelný. Na ten blog nikdy nevlezu!

Líbí se mi jak si pojala téma týdne. Je fakt, že všichni (včetně mě) to pojali způsobem. ,,Ty, ty, ty! Nesmíte kouřit. Je to hnusný, nezdravý a smradlavý a hlavně špatný!" :D

4 Naty Naty | Web | 17. března 2011 v 21:15 | Reagovat

Kam bych se asi měla zařadit? Patřim do 4, nic co by mě šlechtilo, ale je to tak. Komentáře yuripovidky si nepřipouštěj, píše je všude, pomalu na každý blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.