Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Proč blog jakožto "Čtenářský deník"?

6. dubna 2011 v 16:57 | Fanta Light |  Já a blog
Asi se ptáte, proč jsem udělala z mého blogu něco takového... Odpovědí je několik, ale všechny spolu v podstatě souvisí. Původně jsem měla jeden blog, kde mimo Čtenářského deníku bylo ještě několik dalších věcí a navíc to bylo docela dost nepřehledné. Tak jsem si to tam vše smazala a založila zcela nový blog, kde budou pouze referáty z knih. Nakonec se to ještě rozšířilo o Téma týdne, ale na to mám extra Rubriku, takže to zde nikterak nevadí.

Ale proč právě dávat obsahy knih? Začalo to létem. Měla jsem skvělý počítač, ale začal se mi sekat, takže ho dal taťka zpravit. Jenže... VŠE co jsem tam měla uložené, včetně různých programů, se mi smazalo. Od té doy jsem si začala dávat věci na flešku, jenže tu mi někdo ukrat :(. Tak se mi v hlavě zrodil nápad, mít to na internetu. A když si kamarádka založila blog, řekla jsem si, proč to neudělat také? Ale místo písniček, fotek a zajímavostí o různých slavných lidech zde budu mít věci, co nechci ztratit. To byl můj počáteční plán.

Další důvod byl, že z mé vlastní zkušenosti vím, že hodně málo lidí čte. Prostě to dnešní generaci nebaví a raději si vše opíší z internetu, tak proč se nepřidat k těm stránkám, co tohle podporují? Dobře, já vím, že nikdy nebudu na stejně vysoké úrovni, ale mám aspoň dobrý pocit, že pomůžu holkám :).

Třetím důvodem je to, že mě to baví. Teď se prosím nesmějte, myslím to naprosto vážně. Baví mě si přečíst knížku a poté na ní udělat referát. A jelikož mám ve čtenáříku za pololetí již 18 knih, řekla jsem si, že je zbytečné takto šokovat učitelku, když po nás chce pouze Malého prince :D.

Tak to jsou mé důvody... Zajímalo by mě, jak bude můj blog vypadat za 6, 12, 36 měsíců... Pokud to půjde stejným tempem (15 knížek měcíčně) tak to máme 540.... Není to nějak málo? No nic, říká se trpělivot přináší růže, tak budu trpělivá a čekat a dávat sem další a další obsahy knih. A můžu pouze doufat, že to některým z vás pomůže.

S přáním krásného dne
Fanta Light
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.