Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Jerry*

27. července 2011 v 12:11 | Fanta Light
Tento bloger mi napsal jako první a tak jsem zvědavá, co se dovím... :)

Blog založen: prosinec 2008
Autorka o blogu: Jeho obsah tvoří zpěvačka LaFee, moje zápisy, příběhy, názory apod.


1. První dojem: K mému překvapení, ale i potěšení jsem nenarazila na žádný "růžový blog". Tmavé barvy k vidění moc nejsou, ale přesto je dess velmi hezký a na první pohled vzbuzuje představu zajímavého blogu.

2. Druhý dojem: Při bližším prohlédnutí však narážím na první chybičky. První z nich je text v záhlaví. Silné písmo vzbuzuje velkou pozornost, ale zarovnání ho nedělá příliš důležité k bližšímu přečtení. Volila bych spíše menší a jiné písmo (patkové by bylo jistě na místě) a dva, tři odstavce oddělené mezerou.

3. Dess: Desing je velice hezky udělaný, jen by to chtělo krapen oživit. Brzo totiž omrzí a začne být nudný. Barvy vzhledem k textu jsou voleny dobře. Nnesvítí to do očí, ale ani nemůžu říct slov o špatném čtení. Možná bych doporučila zkusit dát obrázek té zpěvačky i do okrajů a více zesvělit pozadí stránky.

5. Menu: tak to sem chvíli hledala xD. Později mi došel netradičné způsob pomocí zajímavého písma nahoře :). celkově to zbuzuje přehlednost a systém. přesto bych vytkla tu angličtinu. Je možné, že to vypadá moderně a In, ale já raději češtinu. Už z důvodu srozumitelnosti... Jinak ale chválím. 100 rubrik s různými názvy, pod kterými nevím, co čekat mě rozčilují.

6. Obsah: Blog je zaměřený na zpěvačku LaFee. Musím říct, že během těch dvou a půl měsíců jsi nastřídal dost článků, přestože v poslední době již povoluješ. Pokud jde o různé rozcesníky jsou veleny dobře a dávají nám možnost se obrátit tam, kam člověk potřebuje. Bohužel tohle moc není moje parketa a tak nevím, co říct :(. Těší mě fakt, že alespoň, i když nebyl čas, jsi měsíčně dal zprávu o tom, že žiješ a blahopřeji k výdrži.

7. Vrátím se: Tak to fakt netušim. Ale spíše ne. Přestože je tohle zajímavý blog, obsahově mě nepřitahuje. Spíše než na zpěvačky jsem knižní typ. Přesto přeji při blogování mnoho štěstí a pokud bys měl nějaké otázky, vždy se na mě můžeš obrátit.

S přáním spokojených čtenářů
Fanta Light
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jerry ;) Jerry ;) | Web | 28. července 2011 v 0:32 | Reagovat

Děkuju moc :) Musím říct, že mě to potěšilo o hodně víc, než jsem vůbec očekával. Většinou se shledávám s hodnocením takovým, že mi vždycky napíšou např.: Menu 9/10, Design 8/10 apod. Tak se mi u Tvého hodnocení líbí, že ses trochu rozepsala :) Určitě s tím souhlasím a Tvých rad se budu držet :) Děkuji pochvaly a gratulace, ale děkuji i za tu kritiku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.