Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

TO MUSÍTE VIDĚT

26. července 2011 v 12:20 | Fanta |  Výplody mé mysli na TT
A NESMÍTE PŘEHLÉDNOUT....


Patříte také mezi školní ulejváky? Jakmile vidíte knihu dělá se vám šatně? Musíte přesto do školy přečíst urité knihy? Tak to tu jste správně. Zde naleznete referáty na školní povinnou četbu! A proč právě u nás? Naše referáty jsou kvalitní a pečlivě kontrolovány, takže se nemůže stát, že vám učetelé vynadají za stažení, kde jsou chyby. Neváhejte a ukažte češtinářům, že pokud, tak jedině kvalitně.
*Nezapomínejte na autorská práva.

______________________
Nemůžete nalézt knihu do školy a viděli jste naopak film? My vám poradíme. Na těchto stránkách naleznete recenze na zfilmované knihy podle povinné četby včetně oficiálního textu distributora, traileru a srovnání s knihou. Plus navíc odkaz na obsah knihy. Stačí vám vidět pouze film nebo ten stojí za starou bačkoru? Dozvíte se zde!

_______________________
Jistě to znáte. Hledáte referáte na určitou knihu a proto název zadáte googlu. Vyjede vám hned několik stránek s obsahem a vy se začtete. Po půl hodině je možné, že zjistíte jejich nedostačující kvalitu a nadměrné množství, někdy i opakujících se stejné referáty. Tohle velice dobře znám. V tom horším případě vám však vyjede jedem dva odkazy, oba stejné a se stejnými chybami nebo dokonce vůbec nic.

A právě proto jsou zde tyto stránky. Jejich úkolem je shromaždění povinné školní četby. Jejich obsahy jsou kvalitní a bez chyb a pokud přeci jen něco najtete a oznámíte to, oprava se koná okamžitě. Navíc si můžete požádat o vytvoření referátu na určitou knihu, kterou nemůžete nalézt. Máte snad sami sbírku čtenářského deníku? Klidně se podělte. Napište a já se na to podívám. Pokud s tím budu souhlasit váš výtvor zveřejním i s údaji a odkazem na vás.

Neváhejte. tyto stánky jsou čistě a pouze pro vás Máte rádi knihy? Řekněte nám něco o nich. Chcete vidět různé zfilmovné knihy? Rubriku na to tu máme také. Zde není místo jen pro školní ulejvíky. Zde má místo každý.
____________________

..........................................................................................
Ale teď vážně. Asi takto nějak by mohla vypadat reklama na můj blog, pokud bych ho chtěla více zviditelnit. Článek, Billboard, logo a slogan. K tomu zkritizovat stránky, na kterých je stejný obsah a vychválit ten můj. U některých článků dodat hvězdičkou malý dodatek, který každý přehlídne či dvojí význam určité věty. Přesně tohle používají ty největší světový výrobci reklam. Nenazívají konkurenci jménem, ale napíší ostatní, obyčejné, levné... Možností je spousta. Bez reklam však náš svět již nefunguje a fungovat nebude. Nebo si to snad dovedete představit bez bildboardů, reklam v televizi a na internetu? Vždyť i váš blog má reklamu - titulní stránka blog.cz, vaše komentáře s vyplněným webem, Téma týdne či i google.cz.

Já osobně reklamy nemusím... Před lety dávali v televizi Titanic a já jsem si ho pustila hezky v klidu na DVD. A světe div se. DVD zkončilo o celou hodinu dříve než film!Na druhou stranu si ale neumím představit, že bych jen seděla před televizí a šel film za filmem. Co pak? jak si přinést křupky či pítí aniž bychom přišli o naší oblíbenou část? A co teprve si dojít na záchod?? Nebo Vánoce bez kofoly a "Já nemusím, já uz ho vidím" či Santy s Coca Colou? Bohužel kvalite stále upadá. mezi mé oblíbené dále patří Kinder Bueno (miluji to písničku) nebo Oldřich v Müler Mix. Kdo si však dnes vzpomene na Bobika:

Airwaves

či Čtvrtníčka s čivavou? Staré dobré reklamy mizí a místo nich nasazují hipotéku, blondýny v super šatech nebo supermarkety. Bohužl to postrádá vtip a spíše než to nás naláká nás donutí přepnout na ještě horší reklamu. Nejedná se jen o televizi, vše má čím dál horší inteligenci a spěje... kamsi...


A jaká je moje oblíbená NEtelevizní reklama? Pochybuji, že Schwanzenberga někdo překoná...

A co vy a reklamy? Použili jste někdy nějakou či snad máte určité oblíbené? Nebo se klaníte k těm, které tyto věci odrazují?
A co ta moje "reklama", zaujala by vás?

Fanta Light

P.S. Nemůžu si odpostit tuto písničku:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KaČ!SsEk KaČ!SsEk | Web | 26. července 2011 v 12:34 | Reagovat

Páni po dlouhé době zase blog, který za něco stojí =) ;) !

2 overbalance overbalance | Web | 26. července 2011 v 12:36 | Reagovat

:D bobík je dobrej ;)

3 LiL.KarinQa LiL.KarinQa | Web | 26. července 2011 v 12:38 | Reagovat

Paľo Habera, samozřejme ten nemůže chybet :-D

4 pass-telka pass-telka | Web | 26. července 2011 v 13:05 | Reagovat

Super! :)

5 paradigma paradigma | Web | 29. července 2011 v 17:54 | Reagovat

Reklama se Schwarzenbergem je geniální :) obdivuji, když si někdo umí udělat sám ze sebe srandu! Nebo jeho slabinu přemění v jeho prospěch :) Mimochodem celkově se mi líbí provedení tvého blogu.

6 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 2. srpna 2011 v 18:51 | Reagovat

Bóbika! :-) Dobrý nápad se svou vlastní reklamou. I když na Billboard bych i kdybych mohla, svou reklamu na blog nedala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.