Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Dee

19. srpna 2011 v 10:28 | Fanta Light
Další, kdo se chce nechat umučit tunou kritiky je Dee... Boj se boj, já jsem nesmiřitelná a krutá xD. Ne dělám si srandu. Vůbec se bát nemusíš a na rozdíl od ostatních, kteří hodnotí bodově, pokud něco vytknu pokusím se najít i řešení a je pouze na tobě, jestli to přijmeš nebo necháš tak, jak se líbí tobě.
Chci se jen omluvit za opožděné hodnocení. Jednak jsem neměla čas a pak mi přišlo dobrý to pár dní nechat, aych zkoukla jak si vedeš :)

Blog založen: původní leden 2009, obnovení 7. srpna 2011
Autorka o blogu: Jak už bylo řečeno, cesta je trochu klikatá. Starý blog mi přes poslední dva roky a maturitu lehce odumřel a protože už hosting nevyhovoval, jsem tady - jenže sotva pár dní..:) Přesto se snažím a otevření "nového" mě trochu nakoplo konečně začít znova psát, a že mám na seznamu za celou tu dobu nechutně hodně článků.


1. První dojem: Když jsem četla tvá slova "uvažovala jsem že se přihlásím ale nějak se bojím", čekala jsem takový ten blog na počátku. ne růžový blog plný milovaných celebrit, ale blog, který může mít budoucnost, ale je na začátku. Desing ze šablony blog.cz, pár článků a hokusy pokusy s nastavením. Proto mě velice mile překvailo, když na mě vykouknul elegentní černý desing s dobře volenou barvu písmen :). Zapůsobilo to na mě dojmem, že se jedná o jeden z těch "profesionálnějších" blogů... Víš co myslím. Odborné věci, žádný deníček ani celebrity atd.

2. Druhý dojem: Při již bližším prozkoumání jsem si všimla hned několika věcí. Jednou z nich je písmo - je dost malé a hůře se to čte. Doporučila bych ho VŠUDE (v menu, nadpisech, článcích...) krapet zvětšit. Líbí se mi však, že v článcích používáš při oddělování odstavce prázdný řádek. Já sama to většinou také používám a z mého pohledu se pak na počítači nezvykle dlouhé články lépe čtou :). Jinak po delším dívání se desing dost okouká a začne být až příliš černý. Nebylo by naškodu ho krapet zesvětlit ;).

3. Dess: Jak jsem již říkala, na první pohled velice hezké, ale když se člověk zdrží začne to být až moc tmavé a takové nudné. Pokud jsem však správně pochopila, můžeš mít dess pouze ze šablony, nebo si za něj zaplatit. To druhý jsem moc nepochopila, každopádně pokud je to ze šablony, je to dobrý výběr :). Zde na bog.cz takových hezkých moc není a ve směs se jedná o divné a nepoužitelné :(. Nebylo by na škodu to krape změnit, ale pokud to nejde....
Mimochodem mohla bys i pak jen poslat vysvětlení, jak je to s tím desingem?

4. Menu: Jasně viditelné a hezké nadpisy. Lekla jsem se za to těch názvů rubrik xD. Až když jsm klikla na kardiograf se mi skvěle zobrazilo vysvětlení. Dobrej nápad :) Tak, když jsem se již zorientovala, je to hezky vyřešené. Jeden z málo blogů, kterej nemá milion rubrik, ale i podtituly a orientaci zvládám i bez mapy :).

5. Obsah: U hodnocení ho nikdy nečtu, ale pouze prolítnu. Přesto chci pochválit rozšiřující obzory tvých názoů a zajímavosti. Není na škodu říct ěco víc než "Zhodntte si to radeji sami". Delší články, oddělení prázdným řádkem a i čitelnost... Nemám co vytknout. Jen snad prázdné rubriky bez článků. Bejt tebou mrkla bych se na to.

6. Vrátím se?: Asi se půjdu párkrát mrknout, jak si vedeš. Tento tip článků zrovna nevyhledávám, ale přesto je hezké poznat někoho, kdo není posedlí Hannou Montnou a Justinem bibrem :) a přeci má větší rozhled :).

Doufám, že jsi s hodnocením spokojená a nebudeš po mě házet rajčata... byla by jich škoda. No dobře, plesnivá promíjím xD. Jinak se měj hezky.

S přáním mnoha úspěchů při blogování
Fanta Light
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 19. srpna 2011 v 11:59 | Reagovat

Jéé, děkuju, to nedopadlo tak hrozně..:D

Prázdné rubriky se zaplní časem, mám seznam, jaké články hodlám sepisovat, bohužel u počítače nesedím celý den a tak se to zaplňuje pozvolna..:)

S tím designem je to tak, že si mohu zvolit z mnoha, jenže některé jsou pro české uživatele řešené tak netradičně, že se nedají použít... a změny se dají provést jen velmi malé (header)

Pozadí jsem změnila na default (trošinku světlejší než ta černá, úplně světlé jsem taky zkoušela, ale pak se mi v tom ztrátí nadpis - ještě si s tím ale pohraju, děkuju za radu), a k tomu písmu... to je jediná věc, která mě na tom taky žere, zvětšila bych ho moc ráda o číslo nebo dvě (zvlášť rubriky), ale to zrovna nejde..=( Věř mi, že na to taky občas mžourám..xD Takže s tímhle bodem bohužel nic udělat nemůžu.

Každopádně, moc děkuju za hodnocení, vrhnu se hledat nějakou tu barvu na pozadí, než zas odšupačím do práce..xD

2 Kitty Kitty | E-mail | Web | 7. prosince 2011 v 22:58 | Reagovat

Hodnotitelka to vzala důkladně. Klady, zápory, vede návrhy k nápravě. Blog neznám, ale skouknu ho. Kitty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.