Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

MagicLilith

11. srpna 2011 v 7:47 | Fanta
Další duše, které se rozhodla dobrovolně podstoupit mojí nesmiřitelnou kritiku.. Ne, zas tak hrozná nejsem a již předem řeknu, že se jedná o ten lepší blog :).

Blog založen: Leden 2009
Autorka o blogu: všechno z mojí gebule 8-O


První dojem: Když jsem na něj klikla, očekávala jsem něco jinačího než jsou "růžové blogy" již z jeho stáří - 3 roky. Mé naděje nezklamaly a mohla jsem jen říci: Páni! Tohle slovo opravdu vystihuje skvělou grafiku a nádherné písmo použité asi ve volitelném menu boxu. Barva stránky je dobrým protikladem té černé. Velice tleskám autorce a doufám, že jsi to ty sama. Blogerka tentokráte ze Slovenska mě dokázala mile překvapit.

Druhý dojem: Zároveň jsem si však všimla pravého okraje. Po delší době jsem si uvědomila, že abych vše přečetla, musím pohnout dolní lištou. I přesto zde není úplně všechno. Nevím jesli je to rozměrem mé obrazovky, vyhledávačem nebo tím desingem, každopádně bych doporučila se na to pořádně podívat zjistit, zda to nelze trochu upravit. Když budeš potřebovat pomoc nebo nebudeš vědět o co se jedná, napiš :). I přes tento (pro mě docela větší problém) zůstalo mé přesvědčení, že se jedná o jeden z velmi kvalitních blogů.

Dess: Jak jsem již říkala, báječná kombinace černé, béžové a obrázků. Působí to smutně, ale na druhou stranu z toho srší i optimismus. Jediné, co mi bilo do očí bylo červené pozaí na čísle 103 obrazující návštěnost. Je to ale maličkost a ani moc to celkový dojem nekazí. Jen se mi zdá ta stránka až moc namačkaná vpravo a nemyslím si že pošoupnutí o pár centimentrů bylo na škodu. Spíše naopak. Co jsem také zjistila je tučné písmo u přběhů. Špatně se to čte a i kvůli již černému pozadí bych ho nechala normální.

Menu: Zde není použité tradiční menu s rubrikama, anketou a dalšímu blbůstkami. Jsou zde pouze krásným písmem napsané složky. Chybou je neakčnost prvního a posledního slova (Novinky a Ikony). Není to trochu zbytečné? Pokud máš pouze špatný odkaz není těžké to napravit, ale pokud to tak má být, nevím, jestli to je nutné tam mím slova bez odkazu. Jiak jednoznačné a hned víme, co si pod každým slovem představit. Za to dávám také velkou pochvalu.

Obsah: příběhy, několik vlastnoručně vytvořených desingů a další příběhy :). Já osobně nejsem internetový čtenář, který čte každý blogerský příspěvek, ale i přesto tuším, že se jedná o hezké příběhy nasané kvalitním rukopisem :). Dále zde jsou soutěže a obrázky. Zdálo se mi to trochu málo na to, že ho máš tři roky a musela jsem se podívat do Archivu. Zjistila jsem, že píšeš velmi nepravidelně. Příběhů máš hodně, ale přesto myslím že by tento blog chtěl něčím okořenit.

Vrátím se?: No... určitě se půjdu mrknou jak si vedeš, ale abych ho vyhledávala, to ne. Čtení příběhů není má činost na blogu a soutěžení o bleskovky a podobě už vůbec ne. Přesto však věřím, že si své oblíbence najdeš, a aby jich bylo víc doporučila bych možná zaěření tvého blogu trochu rozšířit.


S přáním úspěchů na blogu
Fanta Light
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MagicLilith MagicLilith | Web | 11. srpna 2011 v 12:48 | Reagovat

Jé dekuju, ja som mala hodne nabito prechod na strední a tak tak nebyl čas. Netuším proč se mi to posouvá to ne. Po d Ikony som zapomnela ješte hodit tu svou a Novinky pod to píšu aktuální stav své šílené duše :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.