Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

O rubrice "Můj názor na Blog.cz"

11. srpna 2011 v 21:56 | Fanta Light |  Můj názor na blog.cz
Můj pohled na blog.cz je název nové rubriky. Původně jsem tyto články měla pod "Já a blog", ale přišlo mi lepší to oddělit Navíc zde nebude nic o mě, ale o blogu celkově, jeho vedení, chybách a tak podobně.
A o co přesně jde? Dalo by se to nazvat jako takový "seriál". Články uložené v této rubrice budou obsahova můj názor na blog.cz, různé funkc či změny. Dále zde plánuji psát i o různých možnostech, které blog nabízí jako je spřátelení, autorský klub, zakládání blogů atd. Prostě vše, co mě zaujme a nějakým působem donutí o tom napsat článek se svý názorem. většinou se asi ude jednat o zápory, které mě štvou a záleží pouze na vás, jak budete reagovat. Jestli vám to bude jedno, nebudete souhlasit nebo naopak vaše komentáře budou plné chvály a dalších návrhů či zkušeností.


A o co mi přesně je? Sesbírat různé věci, které můžou kazit "blog.cz". Ať jde již o vedení, funkce či samotné blogery. Ráda bych však (a to je důležié) nepsala jen zápornou, nemilosrdnou kritiku, to umí každý. V mém článku bych chtěla najít nějaký koprimis, východisko a řešení, něco, co by tuto chybu, kdyby ne odstranilo, tak alespoň vylepšilo. Jedná se pouze o moje názory a proto když se přidáte a do komentářů napíšete své vlastní pocity, nebudu proti. Naopak. Vždyť my jsme blogeři a chceme mít nějaké místo, kam se rádi vrátíme.

Již jsem psala o mazaní komentářů na Srdci blogu, změnách na blozích a jak (ne)jsou všechny blogy rozřazovány. V budoucnu plánuji zatím tyto články - Autorský klub, Spřátelení, Stěhování logů a Srdce blogu. Nezaručuji, že jejich vydání bude v blízké době. Je totiž mnoho faktorů, které to můžou ovlivnit - čas, nápady, chuť. To vy jistě chápete a sami znáte. Pokud vás napadne něco, o čem byste se rádi dozvěděli nebo vás něco zajímá pište do komentářů.

Asi se teď ptáte proč tohle vůbec dělám. Proč píši na svůj blog kritiku něčeho, čeho jsem součástí. Opověď je jednoduchá - protože právě tou součástí jsem. Když máte v partě na něčem pracovat a vy s určitým návrhem nesouhlasíte, zůstanete přesto tiše sedět? Když vám učitelka něco řekne co vy chápete jinak necháte to být? A když jdete nakupovat, koupíte si to, co chválí ostatní aniž byste se v tom cítili dobře? Ne? Tak o tom to je. Standovi (šéfovi blog.cz) napsat nemůžu. Poslal by mě někam stejně jako ostatní a tak chci o tom alespoň říci ostatním blogerů nebo těm, co sem zavítají a čtou tento článek. Znám jisté mouchy a chci pouze pomoci je chytit. Chci dát plán na chycení a záleží na vás, jestli mě vyslyšíte. Alespoň vy, když ne ti, co by se o to měli zajímat.

Vím, je to těžké, ale copak v takovém počtu blogerů si máme všechno nechat líbit? Kolik záporných a negativních článků jsem četla a výsledek žádný. Necháme to tak být?


S přáním mnoha nápadů na vylepšení blog.cz
vaše
Fanta Light
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 12. srpna 2011 v 11:18 | Reagovat

Za tu dobu, a že už je to řádka let, co jsem na blog.cz tu došlo již k mnoha chybám a změnám. Z atu dobu už jsem si na to celkem zvykla, ba dokonce zcela rezignovala. Nikdy jsem ale nezažila to, co se děje teď. V jednu chvíli už mi také tak trochu došly nervy, ale rozhodně pro to nehodlám zabírat místo na svém blogu :-D

2 Matt Foxiss Matt Foxiss | Web | 13. srpna 2011 v 12:40 | Reagovat

Jedni sa sťažujú, druhí chvália. Kedysi sa sťažovali, že služba blog.cz nerobí nič, ďalší boli za to radi. Keď administrátori dopriali množstvo zmien, vymenilo sa to - všetci chcú razom "starý dobrý blog". Ja už ani neviem, čo si potom medzi takýmito názormi myslieť. Je fajn, rozoberať to, ale asi nie si jediná, kto to robí.

Ja osobne som si zvykol, že si nezvyknem - pokiaľ môžem mať svoj design a pridávať články a pokiaľ mi to ľudia môžu komentovať, tak mi ostatné nič netreba. Všetko sa vyvíja, tak treba tomu dopriať len čas. Vlastný názor je fajn, pokiaľ ho človek nechce silou-mocou natlačiť do hlavy iným.

Teda, no offense, iba ma to napadlo a chcel som to napísať :-) Ono články typu "ako na blog" sú fajn, potešia hlavne tých, ktorí sú na blogu krátko ^^ A musím uznať, minule som sa rozčuľoval s tým, že obmedzili dĺžku motta, čím mi zbombardovali staré, dobré menu -.-"

3 Terka Terka | Web | 14. srpna 2011 v 11:24 | Reagovat

Díky za nápad, založím spešl diskuzní fórum k blogu ;-)
No, to naprosto chápu, že tě nebaví psát referáty o prázdninách :D Na druhou stranu je to zase zajímavé probrat tady veškeré nápady ohledně blog.cz.

[2]: Pravda...

4 Ancee Ancee | Web | 15. srpna 2011 v 12:09 | Reagovat

hehe :D

5 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 27. srpna 2011 v 14:26 | Reagovat

[1]: Za sebe můžu říct, že třeba výpadky byly mnohem horší v mniulosti než teď=D Ale se změnami to je jiné, ty jsou naopak momentálně k horšímu.

6 Franz Franz | E-mail | Web | 13. října 2011 v 4:34 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.