Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Angel Darkwood

3. září 2011 v 11:11 | Fanta Light
Jako první svědomitou blogerku, které často nepravidelně a pečlivě přispívá svými příspěvky, máme Angel Darkwood. Tímto tě vítám a zároveň chci i poděkovat za příspěvky. Abychom ji lépe poznali, napsala jsem jí mail s několika otázkami, na které velice ochotně odpověděla. A co na sebe "práskla"?


Angel Darkwood... Kdo vlastně jsi? Jak by ses představila?
Je mi 19 let a studuju poslední rok na gymnáziu, na kterém, doufám, úspěšně odmaturuju. Kromě čtení ráda fotím a dřív jsem i psala (teď už to není tak často). Taky si neumím představit život bez koček a hudby, kterou poslouchám při každé příležitosti. Co se týče vlastností, tak si myslím, že jsem upřímná, spolehlivá, naslouchavá, přecitlivělá, náladová, nespolečenská, nedůvěřivá...jednoduše řečeno - mám špatné, ale i dobré vlastnosti jako každý.

Kdy jsi začala poprvé blogovat a jaký byly tvoje první začátky?
Myslím, že jsem měla první blog tak před 5-6 lety. Tehdy jsme si ho založili s kamarádem a dá se říct, že jsme to dělali hlavně pro ostatní lidi. To znamená, že tam byli užitečné informace nebo taky slavní lidé. Pokud si dobře vzpomínám, tak kamarád se potom věnoval ještě počítačovým hrám apod. Byla to taková směska. No a jak to tak bývá, tak jsme se pohádali. Chvíli jsem blog ještě vedla sama, ale potom jsem ho smazala a zaměřila jsem se na svůj osobní blog. Byl to takový můj deník a skladiště věcí, které mám ráda. Žila jsem si tam celkem dlouho v anonymitě, ale potom ho našel jeden člověk, který o to dlouho usiloval a samozřejmě, že to tím pádem nezůstalo jen u něj. Potom jsem z toho měla akorát problémy a moje nervy nevydrží všechno, takže jsem usoudila, že takhle to dál nejde. A konečně se dostáváme k mému nynějšímu blogu. Pravda je, že jsem bez svých "vykecávek" dlouho nevydržela, ale řekla jsem si, že to bude poslední blog, ať se bude dít cokoliv.

Jak se tvůj styl psaní článků změnil?
Změnilo se to, že teď píšu hlavně pro sebe. V některých situacích mi to hodně pomáhá.

Jak jsi narazila na můj blog a čím tě zaujal?
Mám dojem, že jsem na něj narazila přes Propagaci. Zaujalo mě kvalitní a hlavně z tvojí hlavy zpracování referátů. Taky mě potěšilo, že jsem zase jednou našla někoho, kdo očividně rád čte, což se dneska už moc nevidí, bohužel.

Proč jsi se rozhodla přispívat referáty?
Vedu si čtenářský deník dlouho, tak jsem si říkala, že takhle by to mohlo být k užitku ještě někomu jinému. Povinná četba by mohla někomu pomoci a ta ostatní zase někoho navnadit k přečtení.

Dává ti to nyní něco?
Snad jen ten dobrý pocit, že to někomu k něčemu bude.

Jistě čteš ráda, co patří mezi tvé oblíbence?
Edgar Allan Poe, Lilian Jackson Braun, J. K. Rowling, Dan Brown, Oscar Wilde, Viktor E. Frankl,...

Chtěla bys něco vzkázat čtenářům?
Nenechte se odradit od čtení. Knihy jsou jedno z bohatství, které ještě máme...

Když nyní tak projíždím ty odpovědi, zdá se mi, že máme toho společného víc než jsem si myslela. Také píšu čtenářský deník spíše pro ostatní (i když původně jsem chtěla spolehlivý internetový zdroj odkud se mi to nesmaže), spolehlivost, upřímnost nebo přecitlivělost jsou u mě na denním pořádku stejně jako náladovost. Také se snažím být v anonimitě, neboť ne každý vrstevník tohle pochopí.
Děkuji ti za odpovězení otázek i za stálé přispívání referátů.

Přeji ti mnoho úspěchů při blogování

Fanta LightZde jsou její příspěvky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.