Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Katalog blogů a omluva

19. října 2011 v 13:12 | Fanta Light |  Já a blog
Jistě jste si toho také všimli, že poslední měsíc se zde téměř nic neobjevuje a pokud jde o referáty, ty jsou pod vrstvou prachu. Omlouvám se. Časem to chci zase rozject. Mám připravených hodně lánků v rozepsaných a referáty čekají pouza na to, až je zadám do počítače, takže strach, že s tímto blogem praštím mít nemusíte. Jestli vám kolují v hlavně věty tipu "No jo, ono jí to už nebaví" máte částečně pravdu, ale opravdu jen částečně. Jo a také se vám všem mlouvám, ale kvůli novému projktu, který vlastním nemám čas... Proč? hned vysvětlím.


Koncem srpna jsem narazila na jeden blog, jehož autor mi ho nakonec přenechal, neboť nedoufal v jeho popularitu a pořád mluvil o tom, jak potebuje "Propagaci". Nejlépe na hlavní stránce blog.cz. Blbost. Chtělo to jen mozek. Takže než řeknu o jaký blog se jedná a co tam je, vám tedy řeknu, že jsem ho předělala. Udělala dess (nic moc), navrhla rubriky a tak dále a nyní jsem jeho majitel a hlavní vedoucí. Pokud se chcete přidat do "party", můžete. A o čem to celou dobu sakra mluvím?

Přeci o KATALOGU BLOGŮ.


Ano, možná jste na něj již narazili, možná jste dostali komentář a možná jste tam již nějaké blogy dávala. Nevím. každopádně jsem to já, která začala radikálně měnit situaci na blogu a vrhla se do rozdělování stránek a dávat je do kategorií. je to pěkná makačka, ale naštěstí se již objevují dobrovolníci a tak se můžu začít vnovat i svému blogu. Víte, přeci jen hledat zajímavé blogy, rozdělit je a ještě k nim napsat o čem jsou dá dost práce. za chvíli vám to leze na mozek a chcete s tím praštit. Ale nesmíte. Když to uděláte, ztratíte jedinečnou možnost udělat na blog.cz něco závratného a jedinečného.

Zdá se mi totiž, že tento virtuální svět začíná upadat. Objevuje se spíše více chyb a žádosti blogerů se hází na smetiště. Propagace krásné.cz, na kterou všichni nadávají jakoby to dokazovala a pokud chceme něco změnit neumožní dám dát najevo svůj názor. Když jsem včera nad tím tak přemýšlela došla jsem k názoru, že za tím jsou snad jedině a opět peníze. Když Udělá změnu jakou chceme my, zaplatí za to. Ale když začne popagovat nějakou stránku dostanou zaplaceno oni, takža... Takže jsem rozhodla přestat s nadávkami a udělat konečně něco viditelného.

Někteří zvás asi namítnou, že je už třeba Top.blog.cz. Promiňte, ale jsou tam Knižní blogy? Nebo snad nějaký "fanouvškovský"? Já osobně jsem je tam neviděla. Jsou to blogy, které si oblíbil Standa a jsou pro ně "kvalitní" a "autorské", ale na tomto katalogu jsou všechny zajímavé blogy, které by mohli, ne mě, ale blogery jako takové zaujmout. Někteří možná zkritizují ty "růžové blogísky", ale někdo je právě může hledat? Samozdřejmě vše má své meze a i zde. Jisté blogy tam nedám, ale chci být Švýcarsko. Naprosto neutrální a řídit se pouze vlastním pocitem, radami blogerů a výsledků v anketě.

A co ještě říci? Snad jen: "Podívejte se tam a řekněte, co si o tom myslíte." Budu ráda za jakýkoliv váš názor.

S přáním, abyste tam našli, co nejvíce zajímavých blogů

Fanta Light
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cirrat Cirrat | Web | 20. října 2011 v 9:59 | Reagovat

Díftko, katalog sem, katalog tam, ale kde je článek na Druhý svět, který tu hledám? Rrrrrrr!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.