Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Vracím se jako maturantka

22. srpna 2012 v 14:42 | Fanta |  Já a blog
23. ÚNORA….
...... je to přesně půl roku co jsem na tomto blogu vydala poslední článek, u kterého jsem tak nějak přemýšlela a byl to úmysl. Ty poslední dva... ne že by stály za nic, jen jsou to takové střípky v rychlosti sepsané. Ani se pomalu nepatří.
V lednu jsem slibovala návrat, plánovala projety, velké čtení knih, referáty, zúčastnit se nějaké soutěže, psát na TT a spoustu dalšího. K tomu každý týden zde měla být nová zpověď. Zvláštní pocit se takto ohlédnout a zjistit, jak málo jsem toho splnila. Osobní život mi dal hodně zabrat. V únoru se totiž stalo něco, co můj dosavadní svět obrátil vzhůru nohama a najednou mě blog již nebavil. A nejen ten, většinu toho, co jsem měla ráda a co mě takzvaně "držela nad hladinou", jsem nepotřebovala a plně vychutnávala nový styl života plnými doušky. Také na škole se to odrazilo. Horší vysvědčení jsem za posledních 12 let docházky neměla.
Letos však maturuji a nesmím svým choutkám dát tolik volnosti. Začne povinná četba, učení všeho možného hledání té nejlepší vysoké školy a právě proto se sem chci vrátit. Pokračovat v (alespoň doufám) kvalitních referátech a když si už něco píšu a použiju to, proč to nedat na internet? Pomůžu ostatním a jednou se za x let sem vrátím a přečtu si, co jsem jako osmnáctka psala a vymýšlela. Takže pro všechny, kteří se sem rádi vracejí, vracím se vám a je mi ctí opět říci, že se ráda podívám na staré dobré známé blogy a doufám, že mi alespoň trošku zůstanou věrní a tento článek si přečtou a dají o sobě vědět.

A co že se tak stalo, že jsem nepsala? Chlast, kluci, láska, štěstí a přátelé. Zní to děsivě? Poprvé v životě jsem začala pít. Konkrétně se věnuji pivu s těmi nejupřímnějšími přáteli, jaké jsem za život poznala. Ty, vedle kterých si připadám rovnocenná a můžu se s nimi bavit. A právě do jednoho z nich jsem se zamilovala. Šťastně. Po devatenácti letech, kdy jsem znala jen lásku na první pohled s nešťastným koncem, jsem našla někoho, kdo mě miluje. Kdo mě má rád právě tak trhlou a nenormální jaká jsem a jakou zřejmě budu. Proč jsem tedy měla otálet u blogu, když jsem mohla s ním a kámošema jít pít?
No pít... Netoužím se opít do němoty a tak, jen se pobavit a být chvilku šťastná. Netrápit se jen sebelítostí, ale poslouchat klučičí debaty, účastnit se jich a ignorovat věci, co se nedají vyřešit a trápí mě. Nikdy jsem neměla takovou chuť do života jako nyní. Nyní, vedle skvělého kluka, hnusného pití a praštěných kámošů.
Proto jsem tu nebyla. Vždyť jsem ani nečetla. Nedělala nic, co mě dřív bralo, ale za to jsem si začala plnit sny. Poprvé jsem poprvé mohla jezdit na koni. To se však před prázdninami přerušilo z finančních důvodů. Zkouším hrát na kytaru a máme psa. Nevím, proč, ale najednou jsem ráda, že se vracím. A kdo ví, třeba tu budu šťastná.
S přáním také takového pocitu štěstí
Fanta Light
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Upiirek Upiirek | Web | 23. srpna 2012 v 15:57 | Reagovat

To jsem na to zvedava :) jsem rada za tvoje stesti a jsem rada ze se vracis, ja ted naopak mam minimum casu takze nemuzu nic slibit, ale budu se snazit tu byt a cist nove clanky! :)

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 25. srpna 2012 v 19:54 | Reagovat

Děsivě to nezní, naopak - konečně ses bavila a mohla si zapomenout na starosti. Doufám, že vám to s přítelem vydrží=)

3 Charlie Charlie | Web | 26. srpna 2012 v 15:41 | Reagovat

Mě se tohle "trajdání" po venku s přítelem před čtyřmi roky nevyplatilo. Neříkám, že za to mohl jen on, ale taky na tom měl podíl. Tobě přeju hodně štěstí s přítelem i na otázky u matury a vítám tě zpět.

4 Kriste-n E. M. Kriste-n E. M. | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 23:24 | Reagovat

Další dobrý blog opět na scéně :-). Jsem ráda, že jsi zpět. Ani nevíš jak ti rozumím :-D.  S "pauzou", prázdninami... .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.