Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Projekty blogerů

Vianočná reťazovka

2. ledna 2012 v 12:28 | Fanta Light

Když jsem u těch projektů, mám zde další. Sice měl být na Vánoce, ale přeci nevadí, když si ho udělám teď ne? Jako takovou hezkou vzpomínku va Vánoce a ten hezký čas...
Jedná se o řetězovku od Sue. Úkolem je odpovědět na celkem 20 otázek, které jsou rozděleny na čtyři části - každou adventní neděli jedna.

Cestou necestou s povinnou četbou

1. října 2011 v 14:33 | Fanta Light


Jak je zvykem u Abyss se pokaždé objeví nějaká zajímavá akce související s knihami. Tentokráte je to povinná četba. Ti, co mají před maturitou jako já (i když rok) to jistě znají, ostatní se alespoň můžou poučit, co tam vůbec je a seznámit se s četbou, kterou někteří milují a jiní nenávidí. Mimochodem kánon literatury já osobně řadím spíše do doporučené četby. Proč? Knihy si můžete vybrat a není definováno "A teď hezky musíš přečíst Babičku". Ale tohle jsem již rozebírala v článku Povinná četba vs. Doporučená četba.

Ale zpět k Abyss. Jak jsem již řekla novým tématem je povinná literatura. Prvním úkolem je seznam. Tedy seznam literatury k maturitě, která má každá škola. Z toho si poté vyškrtnout to, co vás neoslovilo nebo již víte, že to číst nebudete. Já to mám v tomto článku, a jelikož je smyslem tohoto blogu zveřejňovat obsahy děl z doporučené četby, označila jsem hvězdičkou a rovnou dala odkaz na ty, které již naleznete na tomto blogu a četla jsem je. Ty, co zdenejsou jsem buď začala číst a nedočetla nebo mě neoslovily. Zároveň však neznamená, že to, co je zde si budu brát k maturitě, Mám zatím dost času a navíc to budou ještě měnit.

Knižní řetězovka

20. srpna 2011 v 20:10 | Fanta Light
Náhodou jsem přez několik blogů narazila na tuto knižní etězovku, jejíž počátek je zde: Luu-san. Již několik blogů to máa já se k nim s radostí přidám :). A o co jde? Blogerka vytvořila 55 otázek, které se týkají nás a knih. Pokud se chcete přidat, stačí o tom dát vědět autorce :).

 
 

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.