Zaujal vás nějaký referát? ...... Máte k nějakému připomínku či poznámku?
Či snad vám nějaký referát pomohl do školy?

Napište to do komentářů!
Čím více dáte najevo svoji spokojenost či nespokojenost, tím více nám pomůžete
při úpravách tohoto blogu.

Tipy a triky do života

Jak zhubnout 5 kilo za 10 dní? Kruté, ale funguje!

15. května 2013 v 14:44 | Fanta Light
Už mě nebaví číst "dietní" články , tak jsem vytvořila svůj vlastní.

Nosíš správnou podprsenku, nebo si raději své přednosti zničíš?

16. května 2012 v 18:25 | Fanta Light


"Drtivá většina mladých dívek, ale i dospělých žen nosí špatnou podprsenku."… Tak tuhle větu z vás slyšela snad asi každá. Otázkou ovšem je, zda si myslíte, že mezi ně také patříte nebo se vás tento problém netýká. Domníváte se, že nosíte zaručeně tu správnou, pohodlnou a perfektní přesně pro vaše prsa? Přečtěte si nejdříve tento článek a pak posuzujte. Možná změníte názor jako já…

Nakupování pro anti-shopaholiky

19. ledna 2012 v 23:46 | Fanta Light
Tak zde máme druhý článek, který by mohl být teoreticky pro Krásná.cz. Pokud si myslíte, že stojí a to ho tam poslat, klidně to řekněte, já ho zde zveřejňuji proto, že mě chytl nápad a chtěla jsem rozvinout myšlenku. Jelikož já sama nemám ráda nakupování a nudí mě to, rozhodla jsem se podělit o několik fíglů, které mi pomáhají přežít nákupy s našima.
____________________________________________________________________________________________________
Ženy… Jsou tak složité. Tolik snů, tolik touhy, ale přitom doopravdy některé ani neví, co chtějí. K tomu se na internetech objevují jisté znaky, které mají toto něžné a krásné pohlaví charakterizovat. Bohužel ne všechny věci platí stoprocentně. Ostatně jako se vším. Mezi ty nejzákladnější rysy patří právě i nakupování. Bohatě nalíčenou ženu v krásných šatech s několika taškami v ruce můžeme vidět v kdejakém filmu. A nejenom tam. Jenou se mi povedlo vidět jednu paní jak ze svého partnera? doslova dělala věšák, když vybírala oblečení, které si vyzkouší. Ale nakupování a utrácení za oblečení či doplňky není trend pouze dnešní doby. V dějepise jste jistě slyšeli jak nejedna manželka nebo milenka zruinovala státní kasu pro své vlastní potřeby.

Nešťastná láska? Zkus zapomenout

9. ledna 2012 v 4:58 | Fanta Light
Tak jo, právě jsem udělala jedenu z nejodvážnějších věcí na tomto blogu - zveřejňuji svůj potenciálí článek pro Krásná.cz. Ne, počkejte s těmi rajčaty, vysvětlím. Když jsem se nudila a četla ty blafy (no, některé jsou dobré) v podobě článků, řekla jsem si - to dokážu také a dnešní noc jsem z nudy patlala tento článek. Rozhodně nemám v plánu tam psát (ledaže by mi řekla, že píšu lépe) ani nic takového. Ráda bych však byla, kdybyste mi to alespoň krapet zhodnotili než po mě začnete házet plesnivou zeleninu...

Jo a asi jsem se vážně již zcvokla. Nebo ne?

Co je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ?

29. července 2011 v 10:22 | Fanta Light
Reklama. Každý ví, co to je a kde se vyskytuje (ti méně inteligentní jedinci pro všechny případy navštíví tetičku Wiki). Známe oblíbené i trapné televizní reklamy a není problém jejich videjko vložit z youtube. Většina z nás reklamy nemá ráda a kritizuje je pro jejich otravnost, antidekoraci či ztráty času. Ale zamýšleli jste se někdy nad tím, proč přesto reklamy stále plní svůj úkol a to úspěšně?

Co nám řeknou růže?

11. dubna 2011 v 4:26 | Fanta Light
Jednou se mi kluk zeptal, jakou kytku by měl dát své přítelkyni, tak jsem mu poradila červenou nebo rudou růži... On ale mi nabízel žlutou či růžovou, a tím začalo mé hledání po významu barev květin :). Náhodou jsem našla super stránku a z ní dávám sem význam oblíbených barev jako takových a poté význam barevných růží, protože růže je moje nejoblíbenější květina :).
 
 

Reklama
Staré referáty procházejí rekonstrukcí, proto bych u nich prosila (leden - únor) zvýšenou opatrnost. Mohou se tam vyskytovat jisté chyby.

Komentáře nevztaující se k žádnému článku pište do reklam. V opačném případě mažu!
I zde platí AUTORSKÁ PRÁVA!

Na tomto blogu se právě nachází 88 referátů.
Blog založen: 18. 1. 2011
Majitelka: Fanta Light
Kontakt: Fantalight@seznam.cz.